Chcąc zapewnić Państwu kompleksową obsługę, współpracuję w wieloma hurtowniami i wykonawcami – sprawdzonymi ekipami budowlanymi, stolarzami, sztukatorami, etc. Toteż w ramach współpracy proponuję zarówno opracowanie projektu, realizację, doradztwo w wyborze materiałów wykończeniowych jak również pełen nadzór inwestorski.

Wielokrotnie Klienci informowali mnie, że nie mają czasu lub po prostu ochoty zajmować się dopilnowaniem całej inwestycji.

W odpowiedzi na potrzebę rynku oferuję usługę kompleksowego nadzoru Inwestorskiego. W Państwa imieniu dbam o sprawną logistykę, wysoką jakość prac, służę profesjonalną wiedzą. W zależności od potrzeb i ustaleń wspieram realizację projektu w wybranym zakresie. Od pojedynczych konsultacji w trakcie realizacji po opcję „pod klucz” w której odbierają Państwo gotowe wnętrze.

Do obowiązków mojego zespołu w ramach realizacji wnętrz należy:

  • wybór wykonawców i negocjacje kosztów,
  • nadzór i koordynacja robót budowlanych i prac wykończeniowych,
  • kontrola kosztów i jakości,
  • odbiory techniczne.

 

Dysponujemy kilkoma ekipami wykończeniowymi/remontowymi wykonującymi kompleksowo prace:

hydrauliczne, elektryczne, glazurnicze, zabudowy kartonowo/gipsowe, malarskie i inne. Współpracujemy z kowalem, kamieniarzem, rzeźbiarzem, sztukatorem, szklarzem, florystką, ramiarzem, tapicerem, i in., którzy poza standardowym wykończeniem realizowanym przez naszą ekipę, wykonują niebanalne elementy wyposażenia wnętrza.

Do każdego procesu inwestycyjnego podchodzimy rzetelnie i uczciwie. Łączymy artystyczne i estetyczne idee z fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Jako doświadczeni projektanci i architekci wnętrz zdajemy sobie sprawę z tego, że dla naszych Klientów ważne są wszystkie cechy inwestycji.

Partnerzy:

Decorum Home
Helena Kudrewicz - Czarniecka
NIP: 527 232 04 19
REGON: 141525325